Agenda

DateTitleLocationDescription
Thursday, December 13, 2018 6:00 PMPCLGde Voorhofadvent viering
Friday, December 14, 2018 5:00 PMInloopmaaltijdde Voorhof 
Sunday, December 16, 2018 9:30 AMOchtenddienstde VoorhofPredikant: ds. P. F. de Boer, GKv Ermelo. Creche tijdens de dienst. Zondagschool groepen 1 en 2 (basisschool 1 t/m 5) tijdens de dienst. Koffie drinken na de dienst.
Sunday, December 16, 2018 5:00 PMMiddagdienstde VoorhofPredikant: ds. H. de Bruijne. Creche tijdens de dienst. Zondagschool groepen 3 (basisschool 6 t/m 8) tijdens de dienst.
Tuesday, December 18, 2018 3:30 PMSeniorencontactde VoorhofKerstviering. Inloop vanaf 15.00 uur. Broodmaaltijd om 17.30 uur.
Wednesday, December 19, 2018 7:45 PMCGK-Vrouwde VoorhofKerstviering.
Sunday, December 23, 2018 9:30 AMOchtenddienstde VoorhofPredikant: ds. H. de Bruijne. Creche tijdens de dienst. Zondagschool groepen 1 en 2 (basisschool 1 t/m 5) tijdens de dienst.
Sunday, December 23, 2018 5:00 PMMiddagdienstde VoorhofPredikant: ds. H. de Bruijne. Creche tijdens de dienst. Zondagschool groepen 3 (basisschool 6 t/m 8) tijdens de dienst.
Monday, December 24, 2018 6:30 PMKerstavondde VoorhofKerstfeest van de zondagsschool
Tuesday, December 25, 2018 9:30 AMEerste Kerstdagde VoorhofPredikant: ds. H. de Bruijne. Creche tijdens de dienst. Zondagschool groepen 1 en 2 (basisschool 1 t/m 5) tijdens de dienst.
Sunday, December 30, 2018 9:30 AMOchtenddienstde VoorhofPredikant: ds. J.J.G. den Boer, CGK Nijkerk. Creche tijdens de dienst. Zondagschool groepen 1 en 2 (basisschool 1 t/m 5) tijdens de dienst.
Sunday, December 30, 2018 5:00 PMMiddagdienstde VoorhofPredikant: ds. J.G. Schenau, CGK Nunspeet-Ichthus. Creche tijdens de dienst. Zondagschool groepen 3 (basisschool 6 t/m 8) tijdens de dienst.
Monday, December 31, 2018 7:30 PMOudjaarsdagde VoorhofPredikant: ds. H. de Bruijne.
Tuesday, January 1, 2019 10:00 AMNieuwjaarsdagde VoorhofPredikant: ds. H. de Bruijne. Creche tijdens de dienst. Koffie drinken na de dienst.