Agenda

DateTitleLocationDescription
Wednesday, January 29, 2020 7:30 PMCGK-Vrouw Maria-Marthade Voorhof 
Friday, January 31, 2020 7:30 PMfilmavondde Voorhoften behoeve van Oekraïne-reis
Sunday, February 2, 2020 9:30 AMmorgendienstde Voorhofds. H. de Bruijne
Sunday, February 2, 2020 5:00 PMmiddagdienstde Voorhofds. F.W. van der Rhee, CGK Veenendaal-Pniël
Tuesday, February 4, 2020 7:30 PMgemeente-avondde Voorhofhomoseksualiteit
Sunday, February 9, 2020 9:30 AMmorgendienstde Voorhofds. H. de Bruijne, Kerk en School
Sunday, February 9, 2020 5:00 PMmiddagdienstde Voorhofds. H. de Bruijne
Wednesday, February 12, 2020 7:30 PMvergadering kerkenraadde Voorhof 
Thursday, February 13, 2020 7:00 PMVesperde Voorhof 
Thursday, February 13, 2020 7:30 PMPCLGde VoorhofOns genoegen
Thursday, February 13, 2020 8:00 PMmannenverenigingde Voorhofdistrict-avond
Sunday, February 16, 2020 9:30 AMmorgendienstde Voorhofds. H. de Bruijne
Sunday, February 16, 2020 5:00 PMmiddagdienstde Voorhofds. H. de Bruijne, themadienst
Tuesday, February 18, 2020 10:00 AMseniorencontactde Voorhof 
Tuesday, February 18, 2020 10:00 AMseniorencontactde Voorhof 
Tuesday, February 18, 2020 7:45 PMCGK Vrouwde Voorhof 
Wednesday, February 19, 2020 7:30 PMdiaconievergaderingde Voorhof 
Sunday, February 23, 2020 9:30 AMmorgendienstde Voorhofds. H. de Bruijne
Sunday, February 23, 2020 5:00 PMmiddagdienstde Voorhofds. H. de Bruijne
Thursday, March 5, 2020 7:00 PMVesperde Voorhof 
Tuesday, March 24, 2020 10:00 AMseniorencontactde Voorhof 
Thursday, March 26, 2020 7:00 PMVesperde Voorhof 
Tuesday, April 7, 2020 3:30 PMseniorencontactde Voorhof 
Friday, April 17, 2020 7:00 PMVesperde Voorhof 
Thursday, May 14, 2020 7:00 PMVesperde Voorhof 
Tuesday, May 19, 2020 10:00 AMseniorencontactde Voorhofexacte tijd nog onbekend
Thursday, June 4, 2020 7:00 PMVesperde Voorhof 
Thursday, June 25, 2020 7:00 PMVesperde Voorhof 
Thursday, July 16, 2020 7:00 PMVesperde Voorhof 
Thursday, August 6, 2020 7:00 PMVesperde Voorhof